Loading...

Powered By Mohssen Beiranvand
 
   
 
  اعلام نمرات واحد ملارد
واحد صفادشت
واحد کــرج رشته ICT
سایر رشته ها
 
 

در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم تیر 1391ساعت 6:37  توسط احسان مرادی  | 
سلام

بابت تاخیر تو اعلام نمره عذرخواهی می کنم. نمرات این درس رو مستقیما ثبت سیستم کردم. می تونین تو سایت دانشگاه نمرات رو ببینید. از امروز ۳ روز فرصت دارید تا اگر اعتراضی دارید تو همون سایت دانشگاه اعلام کنید. امیدوارم از دیدن نمراتتون خوشحال بشید. از زحمات همه دانشجویان در طول ترم برای این درس تشکر می کنم. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم بهمن 1389ساعت 9:31  توسط احسان مرادی  | 

سلام

۱- بابت تاخیر چند روزه در اعلام نمرات عذر می خوام. این نمرات نمره نهایی این درس هست. همه پارامترهای دخیل در نمره هم لحاظ شده. در صورتیکه به نمره خود اعتراض منطقی دارید تا روز جمعه فرصت دارید اعتراض خودتون رو در قسمت نظر دهید همین نوشته قرار بدید. من رور شنبه نمرات نهایی رو به دانشگاه اعلام می کنم. لطفا از بیان مشکلات شخصی و خانوادگی برای اعتراض به نمره شدیدا خودداری کنید که این مسائل تاثیری در نمره شما ندارد.

۲- تعداد ۱۰ نفر از دانشجویان موفق به گذراندن درس نشده اند که معادل ۱۷ درصد دانشجویان می باشد. ضمنا از خانمها نسرین ساسانی و شبنم مروت زاده بابت کسب نمره ۲۰ تشکر می کنم.

برای دریافت فایل نمرات اینجا را کلیک کنید.

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم بهمن 1389ساعت 15:9  توسط احسان مرادی  | 

سلام

۱- بدی تون رو گفتم، بزارید خوبیتون رو هم بگم. همین جا از همه دانشجویان این درس تشکر می کنم. نمرات خوبی که دانشجوها تو این درس گرفتن قطعا نتیجه یک ترم تلاش و درس خوندنشون بوده. از اول هم قرارمون همین بود. شما تلاش کنید من هم نمرات خوب بدم. لیست نمرات دانشجویان کلاس سه شنبه رو که تقریبا همشون هم ترم ۱ بودن نگاه کنید و لذت ببرید. تا حالا این همه نمره ۲۰ و ۱۹ یه جا ندیده بودم. ازهمه این عزیزان تشکر ویژه دارم.

۲- متاسفانه چند نفر از دانشجویان موفق نشدند این درس رو بگذرونند. جلوی اسم این افراد F نوشتم. هنوز تصمیم نگرفتم که با 9 بندازمشون یا با نمره واقعی اشون.

۳- تعدادی از دانشجویان روی پروژه کار می کردند. یه چند تاییشون رو یادم هست مثل نراقی، وکیلی، براتی، مجدآبادی، دیهیم جو ، بیات، صدقی و .... بقیه هم اسامی شون توی لیست ام هست که خودشون می دونن. من تو این مرحله نصف نمره پروژه رو براشون در نظر گرفتم. این دوستان تا روز ۲۷ بهمن فرصت دارن کارشون رو تکمیل کنند. قطعا نمره این دانشجویان بعد از ارائه یا عدم ارائه پروژه شون تغییر می کنه. ضمنا این دوستان از ۵۰ روز قبل پروژه شون تعیین شده. پروژه جدید برای کسی تعریف نمیشه. لطفا در این زمینه سوال نپرسید.

برای دریافت لیست کامل نمرات اینجا را کلیک کنید.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم بهمن 1389ساعت 20:28  توسط احسان مرادی  | 

سلام

نمرات این درس تو ۳ برگ بود که به دلیل اشتباه کارمند شرکتمون ۲ برگه از نمرات اپلود شده بود. چون الان دسترسی به فایل نمره و اسکنر ندارم تو ادامه مطلب همین نوشته بقیه نمرات رو تایپ کردم.

برای مشاهده نمرات بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم بهمن 1389ساعت 10:25  توسط احسان مرادی  | 

سلام

متاسفم. واقعا برای خودم و برای اغلب شما متاسفم. تا حالا اینقدر برگه بد یه جا ندیده بودم. امتحان از این ساده تر می شد؟ چند تا آمار وحشتناک از نمره ها ببینید. تقریبا ۲۰ درصد دانشجو ها سوال یکسوساز رو جواب ندادند. از این توهین بزرگتر میشه به یه استاد کرد؟؟؟؟ چند بار سر کلاس داد زدم این سوال رو تو امتحان دادم. یعنی حفظ کردن ۲ تا شکل و ۴ خط تحلیل اینقدر سخت بود. چی فکر کردید راجع به من؟؟؟؟ سوال دیود رو فقط ۳ نفر درست حل کردن و از همه فاجعه بارتر سوال تحلیل دی سی رو فقط یک نفر بله فقط یک نفر درست حل کرده. جلسه اخر مثل این سوالات رو حل نکردم؟ سوال دیود با شکل جلسه آخرم چقدر تفاوت داشت؟ عمق فاجعه هم تو سوال ای سی ترانزیستور بود که بیش از ۶۰ درصدتون از حل یه مدار یک طبقه عاجز بودید و خنده دار  در مورد سوال اخر هست که تقریبا هیچکس جواب کامل بهش نداده!!!! مطمئن باشید با این نحوه درس خوندن به هیچ جا نمی رسید. این درس یه داستان بود در برابر سیگنال علیجانی، شبکه ۲ و وی ال اس ای خزایی، دیجیتال قبادی و واسط خودم. اونها رو می خواید چی کار کنید؟؟؟

نمرات اعلام شده نمره نهایی است. نمرات عینا در لیست نهایی و کارنامه شما ثبت میشه. در صورتیکه به نمرات اعلام شده اعتراضی دارید در قسمت نظر دهید همین نوشته اعتراض خودتون رو بنویسید. فقط به اعتراضات رسیدگی میشه وبه  پیغامهای در مورد مشکلات شخصی شما و چه و چه و چه هیچ توجهی نمیشه.

موفق و شاد باشید. برای دریافت فایل لیست نمرات اینجا را کلیک کنید. 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم بهمن 1389ساعت 16:11  توسط احسان مرادی  | 

سلام، سالروز رحلت فخر عالم رو به همه دوستان تسلیت می گم.

۱- نمرات اعلام شده نمره نهایی می باشد. در صورتیکه اعتراضی به نمره خود دارید در قسمت نظر دهید همین نوشته با ذکر نام خود پیغام بگذارید. لطفا فقط اعتراضات منطقی خود را بنویسید و از بیان مشکلات شخصی خود و انتظارات بیهوده شدیدا پرهیز کنید.

۲- آمار نمرات کلاس فوق العاده است. تنها ۹ نفر افتاده در درس سنگینی مثل معماری که معادل ۱۱ درصد دانشجویان کلاس میشه. ۱۶ نفر از دانشجویان معادل ۲۰ درصد کلاس هم نمره عالی A رو کسب کردند. از همه عزیزان بابت زحماتتون تشکر می کنم. جدا قبل از امتحان فکر می کردم آمار افتاده ها بالای 70 درصد باشه. به همتون بابت کسب نمرات خوب تبریک می گم.

۳- ار خانم مینا نظری بابت دریافت بالاترین نمره کلاس و بهترین برگه تشکر می کنم. نمره ایشون  ۲۱.۵ شد.

برای دریافت فایل نمرات اینجا کلیک کنید. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم بهمن 1389ساعت 12:42  توسط احسان مرادی  | 

سلام

1-نمرات اعلام شده نمره نهایی شامل نمره برگه پایان ترم، کوییز ها و تمرین های کلاسی می باشد. نمرات اعلام شده تغییر کلی نخواهد داشت.  در صورت اعتراض به نمره خود، در قسمت نظر دهید همین نوشته با ذکر نام خود اعتراض را بنویسید.

2-آمار نمرات کلاس به این شرح است: میانگین نمره کلاس : 14.16 ، تعداد دانشجویان قبول نشده : 7 نفر معادل 15 درصد دانشجویان، تعداد دانشجویان دارای نمره A : 14 نفر معادل 30 درصد دانشجویان. تعداد دانشجویان پاس کرده درس و البته دریافت نمره A توسط 30 درصد دانشجویان بیانگر این است که به هیچ وجه وقت امتحان کم نبوده و اعتراض تعداد معدودی از دانشجویان بی دلیل و از روی عدم توانایی ایشان می باشد.

3- از خانمها الهه آرمان و سیمین پرویزی برای کسب بالاترین نمره کلاس تشکر می کنم. توجه داشته باشید خانم آرمان 20 دقیقه هم دیر سر آزمون حاضر شدند.

برای مشاهده نمرات ادامه مطلب را ببینید.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم دی 1389ساعت 11:28  توسط احسان مرادی  | 

سلام

نمرات درس مدار واسط رو بر روی سایت دانشگاه اعلام کردم. از بین دو امتحان عملی و تئوری نمره امتحانی که بالاتر بود رو براتون در نظر گرفتم. دوستانی هم که موفق به گذروندن درس نشدن در هر دو امتحان عملی و تئوری نمره بسیار پایینی کسب کرده بودند. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم تیر 1389ساعت 20:34  توسط احسان مرادی  | 

سلام

از دیروز من و سایر اساتید تعداد زیادی از نمرات دانشگاه دهخدا رو اعلام کردیم. یه نکته برام جالبه. هیچ استادی دانشجویی که خودش نمره ۹ بگیره رو نمی ندازه. تو درس خودم تمام نمره های ۹ و ۹.۵ زیر ۷ بود و برای اینکه معدل دانشجوها خراب نشه تبدیل به ۹ و ۹.۵ شدند. اگر اقای کشاورز یا اقای علیجانی یا خانم ساعتچی و ... لطف کردند و نمره ۶ و ۷ شما رو ۹ اعلام کردند، تو ذهنتون این شائبه ایجاد نشه که با ۹ این درس رو افتادید و به اساتیدتون فشار بیارید. این رفتار شما باعث میشه تا از ترم بعد دیگه چنین نمره هایی داده نشه و نمره واقعی هر دانشجویی براش رد بشه. همین ترم هم یکی از اساتید ict تصمیم داشت نمرات واقعی رو اعلام کنه که به درخواست من این اتفاق نیفتاد. هر دانشجویی که فکر می کنه با نمره 9 و یا 9.5 درسی رو افتاده یه کامنت بزاره تا من نمره واقعی اش رو بهش بگم.

موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم تیر 1389ساعت 11:30  توسط احسان مرادی  | 
سلام

آقای مهندس کشاورز لطف کردند و نمرات درس مخابرات رو آماده کردند. نمرات کامل رو تا ۲ ساعت دیگه رو سایت دانشگاه می زارم. برای اطلاع شما لیست افتاده های این درس رو تو ادامه مطلب همین نوشته گذاشتم تا دوستانی که موفق به گذراندن درس نشدن تو ترم تابستون درس رو اخذ کنند. دانشجویانیکه این درس رو پاس نکردند حتما ترم تابستون درس رو بگیرند چون پیش نیاز درسهای ترم اینده هستش و اگر درس رو تو تابستون نگذرونند به مشکل می خورند. موفق و شاد باشید.

برای مشاهده لیست بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389ساعت 21:58  توسط احسان مرادی  | 

سلام

دانشجویان خوب دانشگاه صفا دشت. تمام برگه هاتون تصحیح کردم و نمره تمام دروس رو تحویل دانشگاه دادم. خیلی سرم شلوغ بود و دیگه فرصت نکردم رو سایتم بزارم. اگر به نمره تون اعتراضی هم دارید طبق روال دانشگاه عمل کنید تا بررسی کنم. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم تیر 1389ساعت 0:8  توسط احسان مرادی  | 

سلام

دانشجویان خوب دانشگاه صفا دشت. تمام برگه هاتون تصحیح کردم و نمره تمام دروس رو تحویل دانشگاه دادم. خیلی سرم شلوغ بود و دیگه فرصت نکردم رو سایتم بزارم. اگر به نمره تون اعتراضی هم دارید طبق روال دانشگاه عمل کنید تا بررسی کنم. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم تیر 1389ساعت 0:7  توسط احسان مرادی  | 
سلام

نمرات درس مدارهای منطقی و مدارهای الکتریکی دانشگاه ملارد رو اعلام کردم. بنا به درخواست مسئولین دانشگاه نمرات رو رو سایت اعلام نمی کنم. نمرات رو تحویل دانشگاه دادم و می تونید از طریق دانشگاه از نمره خودتون مطلع شید. از خانم مینا نظری برای کسب بالاترین نمره در درس مدارهای منطقی و بهترین برگه تشکر می کنم. ایشون با برگه خوبشون نمره ۲۰ رو کسب کردند. از خانم رزیتا بغدادی بابت بهترین برگه و کسب نمره ۲۰ در درس مدارهای الکتریکی تشکر می کنم. اگر اعتراضی به نمره هاتون دارید طبق روال دانشگاه اعتراض قرار دهید تا بررسی کنم. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم تیر 1389ساعت 0:5  توسط احسان مرادی  | 
سلام

نمرات درس مدارهای منطقی و مدارهای الکتریکی دانشگاه ملارد رو اعلام کردم. بنا به درخواست مسئولین دانشگاه نمرات رو رو سایت اعلام نمی کنم. نمرات رو تحویل دانشگاه دادم و می تونید از طریق دانشگاه از نمره خودتون مطلع شید. از خانم مینا نظری برای کسب بالاترین نمره در درس مدارهای منطقی و بهترین برگه تشکر می کنم. ایشون با برگه خوبشون نمره ۲۰ رو کسب کردند. از خانم رزیتا بغدادی بابت بهترین برگه و کسب نمره ۲۰ در درس مدارهای الکتریکی تشکر می کنم. اگر اعتراضی به نمره هاتون دارید طبق روال دانشگاه اعتراض قرار دهید تا بررسی کنم. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم تیر 1389ساعت 0:4  توسط احسان مرادی  | 

سلام بالاخره ما هم شروع کردیم نمره اعلام کنیم. برگه های برنامه نویسی دانشگاه صفا دشت رو تصحیح کردم و همچنین برگه های مدار الکتریکی دانشگاه ازاد ملارد رو. تا فردا عصر هر دو نمره رو اعلام می کنم. نمرات دانشجویان عمران دانشگاه صفا دشت رو هم تا فردا شب اعلام می کنم. برای دیدن نمره هاتون می تونید به قسمت اعلام نمرات مراجعه کنید. راستی نمرات آزمایشگاه معماری خودم و خانم مهندس بهشتی رو هم تا فردا شب تو سامانه گلستان ثبت می کنم. همچنین نمرات آز منطقی رو. برای فردا بسه. نه؟

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم تیر 1389ساعت 23:47  توسط احسان مرادی  | 

مدیریت سایت
نام کاربری
رمز ورود