Loading...

Powered By Mohssen Beiranvand
 
   
 
  اعلام نمرات واحد ملارد
واحد صفادشت
واحد کــرج رشته ICT
سایر رشته ها
 
 
سلام

۱- تمامی دانشجویان درس اقتصاد مهندسی باید تا روز ۲۸ بهمن متن word پروژه اشون رو برام به آدرس moradiehsan@yahoo.com میل کنند و یا اینکه حضوری روز 28 ام تحویل بدهند. تو عنوان میلتون حتما قید کنید فایل مربوط به درس اقتصاد مهندسی هست.

2- تمامی دانشجویان درس طراحی وب باید تا روز ۲۸ بهمن  پروژه اشون رو برام به آدرس moradiehsan@yahoo.com میل کنند و یا اینکه حضوری روز 28 ام تحویل بدهند. تو عنوان میلتون حتما قید کنید فایل مربوط به درس طراحی وب هست.

3- برای رویت برگه ها و حل امور دیگر طبق این برنامه روز 28 ام مراجعه کنید. رویت برگه های الکترونیک ساعت 9 تا 10 - رویت برگه های میکرو ساعت 10 تا 11- رویت برگه های ساختار کامپیوتر و معماری کامپیوتر ساعت 11 تا 12- رویت برگه های واسط 12 تا 12.30 - پروژه و کارآموزی ساعت 12.30 تا 14-تحویل پروژه دروس این ترم از ساعت 9 تا 14 .

4- چنانچه مشکلی در روند انتخاب واحد در روز 26 بهمن داشتید با شماره 912 ام تماس بگیرید. اون روز روشن اش می کنم. چنانچه مشکلی در مورد انتخاب واحد در روز 28 بهمن داشتید حضوری مراجعه کرده و یا با شماره های دانشگاه تماس بگیرید.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم بهمن 1389ساعت 21:3  توسط احسان مرادی  | 

سلام

۱- تاریخ انتخاب واحد دانشجویان ICT رو عوض کردم. الان همه دانشجوهای ترم 2 با هم انتخاب واحد می کنن و این خیلی عادلانه تره.

2- از امروز اساتید ICT نمرات رو اعلام می کنن. مراقب باشید بازه 3 روزه اعتراضات تموم نشه. خود من هم نمرات معماری کامپیوتر نرم افزار و ساختار کامپیوتر ICT رو تا فردا اعلام می کنم. مستقیم هم رو سایت میزنم.

3- روز 28 بهمن رو برای رسیدگی به اعتراضات شما و رویت برگه ها و تحویل پروژه تعیین می کنم. اون روز از صبح تا 6 عصر هستم. چون تعداد دانشجوها زیاده ، برنامه زمان بندی مراجعه رو هم به زودی اعلام می کنم.

4- اقای صابونی ها لطف کردند و روز 28 بهمن رو برای رسیدگی به اعتراضات و رویت برگه ها مشخص کردند. هر کی اعتراض داره می تونه مراجعه کنه.

5- در درس میکروکنترلر، خانمها پرنیا احمدی، لیلا وکیلی و پروین دیهیم جو اگر پروژه شون رو تا 28 ام بیارن درس رو پاس می کنن و نیاز به انتخاب واحد مجدد ندارند. بقیه افتاده ها متاسفانه باید درس رو مجددا اخذ کنند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم بهمن 1389ساعت 8:43  توسط احسان مرادی  | 
سلام

بابت تاخیر تو اعلام نمره عذرخواهی می کنم. نمرات این درس رو مستقیما ثبت سیستم کردم. می تونین تو سایت دانشگاه نمرات رو ببینید. از امروز ۳ روز فرصت دارید تا اگر اعتراضی دارید تو همون سایت دانشگاه اعلام کنید. امیدوارم از دیدن نمراتتون خوشحال بشید. از زحمات همه دانشجویان در طول ترم برای این درس تشکر می کنم. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم بهمن 1389ساعت 9:31  توسط احسان مرادی  | 

سلام

۱- بابت تاخیر چند روزه در اعلام نمرات عذر می خوام. این نمرات نمره نهایی این درس هست. همه پارامترهای دخیل در نمره هم لحاظ شده. در صورتیکه به نمره خود اعتراض منطقی دارید تا روز جمعه فرصت دارید اعتراض خودتون رو در قسمت نظر دهید همین نوشته قرار بدید. من رور شنبه نمرات نهایی رو به دانشگاه اعلام می کنم. لطفا از بیان مشکلات شخصی و خانوادگی برای اعتراض به نمره شدیدا خودداری کنید که این مسائل تاثیری در نمره شما ندارد.

۲- تعداد ۱۰ نفر از دانشجویان موفق به گذراندن درس نشده اند که معادل ۱۷ درصد دانشجویان می باشد. ضمنا از خانمها نسرین ساسانی و شبنم مروت زاده بابت کسب نمره ۲۰ تشکر می کنم.

برای دریافت فایل نمرات اینجا را کلیک کنید.

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم بهمن 1389ساعت 15:9  توسط احسان مرادی  | 
سلام، آقای صابونی ها دیروز نمرات درس تکنولوژی مخابرات رو اعلام کردند. ۳ روز بیشتر فرصت ندارید تا اعتراضات احتمالی رو اعلام کنید. موفق و شاد باشید.
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم بهمن 1389ساعت 20:1  توسط احسان مرادی  | 

سلام

۱- بدی تون رو گفتم، بزارید خوبیتون رو هم بگم. همین جا از همه دانشجویان این درس تشکر می کنم. نمرات خوبی که دانشجوها تو این درس گرفتن قطعا نتیجه یک ترم تلاش و درس خوندنشون بوده. از اول هم قرارمون همین بود. شما تلاش کنید من هم نمرات خوب بدم. لیست نمرات دانشجویان کلاس سه شنبه رو که تقریبا همشون هم ترم ۱ بودن نگاه کنید و لذت ببرید. تا حالا این همه نمره ۲۰ و ۱۹ یه جا ندیده بودم. ازهمه این عزیزان تشکر ویژه دارم.

۲- متاسفانه چند نفر از دانشجویان موفق نشدند این درس رو بگذرونند. جلوی اسم این افراد F نوشتم. هنوز تصمیم نگرفتم که با 9 بندازمشون یا با نمره واقعی اشون.

۳- تعدادی از دانشجویان روی پروژه کار می کردند. یه چند تاییشون رو یادم هست مثل نراقی، وکیلی، براتی، مجدآبادی، دیهیم جو ، بیات، صدقی و .... بقیه هم اسامی شون توی لیست ام هست که خودشون می دونن. من تو این مرحله نصف نمره پروژه رو براشون در نظر گرفتم. این دوستان تا روز ۲۷ بهمن فرصت دارن کارشون رو تکمیل کنند. قطعا نمره این دانشجویان بعد از ارائه یا عدم ارائه پروژه شون تغییر می کنه. ضمنا این دوستان از ۵۰ روز قبل پروژه شون تعیین شده. پروژه جدید برای کسی تعریف نمیشه. لطفا در این زمینه سوال نپرسید.

برای دریافت لیست کامل نمرات اینجا را کلیک کنید.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم بهمن 1389ساعت 20:28  توسط احسان مرادی  | 

سلام

نمرات این درس تو ۳ برگ بود که به دلیل اشتباه کارمند شرکتمون ۲ برگه از نمرات اپلود شده بود. چون الان دسترسی به فایل نمره و اسکنر ندارم تو ادامه مطلب همین نوشته بقیه نمرات رو تایپ کردم.

برای مشاهده نمرات بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم بهمن 1389ساعت 10:25  توسط احسان مرادی  | 

سلام

متاسفم. واقعا برای خودم و برای اغلب شما متاسفم. تا حالا اینقدر برگه بد یه جا ندیده بودم. امتحان از این ساده تر می شد؟ چند تا آمار وحشتناک از نمره ها ببینید. تقریبا ۲۰ درصد دانشجو ها سوال یکسوساز رو جواب ندادند. از این توهین بزرگتر میشه به یه استاد کرد؟؟؟؟ چند بار سر کلاس داد زدم این سوال رو تو امتحان دادم. یعنی حفظ کردن ۲ تا شکل و ۴ خط تحلیل اینقدر سخت بود. چی فکر کردید راجع به من؟؟؟؟ سوال دیود رو فقط ۳ نفر درست حل کردن و از همه فاجعه بارتر سوال تحلیل دی سی رو فقط یک نفر بله فقط یک نفر درست حل کرده. جلسه اخر مثل این سوالات رو حل نکردم؟ سوال دیود با شکل جلسه آخرم چقدر تفاوت داشت؟ عمق فاجعه هم تو سوال ای سی ترانزیستور بود که بیش از ۶۰ درصدتون از حل یه مدار یک طبقه عاجز بودید و خنده دار  در مورد سوال اخر هست که تقریبا هیچکس جواب کامل بهش نداده!!!! مطمئن باشید با این نحوه درس خوندن به هیچ جا نمی رسید. این درس یه داستان بود در برابر سیگنال علیجانی، شبکه ۲ و وی ال اس ای خزایی، دیجیتال قبادی و واسط خودم. اونها رو می خواید چی کار کنید؟؟؟

نمرات اعلام شده نمره نهایی است. نمرات عینا در لیست نهایی و کارنامه شما ثبت میشه. در صورتیکه به نمرات اعلام شده اعتراضی دارید در قسمت نظر دهید همین نوشته اعتراض خودتون رو بنویسید. فقط به اعتراضات رسیدگی میشه وبه  پیغامهای در مورد مشکلات شخصی شما و چه و چه و چه هیچ توجهی نمیشه.

موفق و شاد باشید. برای دریافت فایل لیست نمرات اینجا را کلیک کنید. 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم بهمن 1389ساعت 16:11  توسط احسان مرادی  | 

سلام، سالروز رحلت فخر عالم رو به همه دوستان تسلیت می گم.

۱- نمرات اعلام شده نمره نهایی می باشد. در صورتیکه اعتراضی به نمره خود دارید در قسمت نظر دهید همین نوشته با ذکر نام خود پیغام بگذارید. لطفا فقط اعتراضات منطقی خود را بنویسید و از بیان مشکلات شخصی خود و انتظارات بیهوده شدیدا پرهیز کنید.

۲- آمار نمرات کلاس فوق العاده است. تنها ۹ نفر افتاده در درس سنگینی مثل معماری که معادل ۱۱ درصد دانشجویان کلاس میشه. ۱۶ نفر از دانشجویان معادل ۲۰ درصد کلاس هم نمره عالی A رو کسب کردند. از همه عزیزان بابت زحماتتون تشکر می کنم. جدا قبل از امتحان فکر می کردم آمار افتاده ها بالای 70 درصد باشه. به همتون بابت کسب نمرات خوب تبریک می گم.

۳- ار خانم مینا نظری بابت دریافت بالاترین نمره کلاس و بهترین برگه تشکر می کنم. نمره ایشون  ۲۱.۵ شد.

برای دریافت فایل نمرات اینجا کلیک کنید. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم بهمن 1389ساعت 12:42  توسط احسان مرادی  | 
سلام

لطفا در مورد نمره و درخواستهاتون و اینکه مشکل داشتید و چه شد و چه شد و چه... و کلا راجع به هیچ مسئله دانشگاهی روی Facebook برام پیغام نزارید. من صفحه ام بازه و هر کس چیزی بنویسه مسلما بقیه هم ازش مطلع میشن و برای خودتون هم خوب نیست. الان صفحه فیس بوک ام رو باز کردم 89 پیغام داشتم که خیلی هاش از طرف شما بود. لطفا مراعات کنید و پیغام هاتون رو حتما روی همین سایت خودم بزارید. موفق و شاد باشید.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم بهمن 1389ساعت 14:34  توسط احسان مرادی  | 

سلام، در روزهای یازده، دوازده، چهارده، هجده، بیست و بیست ویک بهمن ماه از ساعت 11 تا 12 در  دانشگاه دهخدا هستم. دانشجویانی که پروژه های درسی خودشون رو بخوان بیارن میتونن تو این روزها مراجعه کنن.

به احتمال خیلی زیاد روز 25 بهمن رو برای ارائه پروژه ها و دیدن برگه ها و اعتراضات تعیین می کنم. خبر تکمیلی رو در این باره براتون میزارم.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم بهمن 1389ساعت 13:9  توسط احسان مرادی  | 
سلام

تعداد زیادی از دانشجوها سوال داشتند که سایتشون رو که با جوملا طراحی کردن چه طور باید برای ارائه بیارن. براتون یه جزوه آموزشی درست کردم که خیلی ساده میگه چطور میشه این کار رو انجام داد. نسخه pdf جزوه را از اینجا بگیرید. نسخه word جزوه را از اینجا بگیرید.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم بهمن 1389ساعت 12:15  توسط احسان مرادی  | 
سلام

همین طور که می دونید مسابقات رباتیک پیام نور رو پیش رو داریم. تو لیگ رباتهای فوتبالیست که قطعا شرکت می کنیم. اگر از دانشجوها گروهی و یا شخصی هست که بخواد برای این مسابقات شرکت کنه خیلی زود در قسمت نظر دهید همین نوشته به من اعلام کنه. نهایتا تا دوشنبه شب. چون تیم رو سه شنبه باید ببندیم و به دبیرخونه مسابقات اعلام کنیم.

+ نوشته شده در  شنبه نهم بهمن 1389ساعت 18:52  توسط احسان مرادی  | 

سلام

همه جا از دیدنش حال می کنم. چه تو دنیای واقعی و چه تو دنیای مجازی. واقعا بهترین دوستی که تا به حال داشتم. اگر چند سال زودتر باهاش آشنا شده بودم قطعا مسیر زندگیم تغییر می کرد و این جا نبودم. هر چند که همین جا بودنش رو هم خیلی بهش مدیونم. بچه های دهخدا، قدرش رو بدونید و از یه دنیا سوتد و تجربه و اخلاقش یاد بگیرید. بهترین دوست و بهترین مشاور در مورد همه چیز. فکر کنم همه فهمیدید کی رو می گم؟؟؟؟؟

چند ماه بود سایتش رو تعطیل کرده بود. امروز بهم زنگ زد و گفت دوباره راهش انداخته. حال کردم. قبل از اینکه سایت رو ببینم، اول چند دقیقه خندیدم. خیلی مطالب توپی داشت و بعضی وقتها آدم رو اتیش می زد. هنوز وقتی تو جلسات دانشگاه یکی از مسئولین دانشگاه به نوشته قند علی اش گیر می ده ته دلم حال می کنم. حیفم اومد به شما خبر ندم. آخه آدرسش هم عوض شده. حتما بهش سر بزنید.

سایت جدید مهندس محمد هادی اردکانی راه اندازی شد.

+ نوشته شده در  شنبه نهم بهمن 1389ساعت 12:36  توسط احسان مرادی  | 
سلام

به دلیل مخالفت مسئولین دانشگاه با تغییر روز امتحان درس سیگنال و سیستم امتحان در تاریخ اغلام شده اولیه برگزار می گردد.

+ نوشته شده در  یکشنبه سوم بهمن 1389ساعت 21:5  توسط احسان مرادی  | 

مدیریت سایت
نام کاربری
رمز ورود